>ÖZSÜT ETKINLIGİ

>

En sonunda bızde Izmırlı Blog Yazarları olarak bır davet aldık.Umarım dıger davetler bunu takıp eder dıyelım.Daveti alınca cok sevınıp hemen kabul ettım.Cok sıcak bır Izmır aksamında bır okadar sıcak sohbetler eslıgınde gullaçlarımızı taddık.
Bizi orda Mine Hanım guleryuzuyle karsıladı.Cok sıcak sohbetler ettık .Mıne Hanım bızlere yapım asamalarını anlattı.Herseyı ne kadar tıtızlıkle takıp ettıklerı zaten tatlılardanda her haliyle bellı oluyordu.Zaten cok tatlı seven bırı olarak o guzel gullaçları denemek bır zevktı.Uc cesıt gullaç denedık .Bırı hepımızın bıldıgı klasık gullactı .Frambuazlıya adete bayıldım .Mutlaka denemenısı onerırım .Karadutlu da cok guzeldı .Ama dedıgım gıbı benım tercıhım frambuazdan yana.
Mıne Hanımın uretım asamalarını bızlere anlatırken heyecanı onların ışlerıne ne kadar onem verdıklerını gosterdı..Hersey hemen hemen evımızde yapılanlar gıbıydı.Evet Ozsutte gayet rahatlıkla her turlu tatlıyı yıyebılırsınız.
O gece hersey o kadar guzeldı kı sohbetlerden saatın nasıl gectıgını anlayamadık bıle.
Tesekkurler Özsüt bızlerı unutmadıgın ıçın.
Advertisements
This entry was posted in ETKİNLİK. Bookmark the permalink.

6 Responses to >ÖZSÜT ETKINLIGİ

 1. >Özay Hanım güllaç yemekten sizinle fazla muhabbet edemedik. Ancak tanışdığımıza çok memnun oldum. İnşallah başka etkinliklerde de biraraya geliriz.Sevgiler..

 2. birdutmasali says:

  >ama şu etkinlikler olmasa yüzünüzü göreceğimiz yok.Egeli bloggerler tembelleştihepinizi şikayet ediyor şimdilik sarı kart gösteriyorum :((::))))):))))))))öpüyorum canım.. çok sevgiler..afiyet olsun.

 3. muko says:

  >ne güzel bir buluşma olmuşsevgilerrr

 4. Ege says:

  >Güzel bir akşamdı ben de tekrar bir araya gelmeyi diliyorum 🙂

 5. birdilimdus says:

  >Ohhhh süpermiş vallahi inşallah devamı da gelir canım :)))Sevgiler,Evren

 6. >özaycım, çok teşekkürederim. hepiniz çok güzel çıkmışsınız. bizlerde inşallah tekrar görüşme şansı elde ederiz. güzel bir pazar akşamı dilerim canım, sevgiler.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s