>Kıbrıstayımmmmmm

> Canlarım bır sure ara verdım.Kıbrısa geldım .Gunler bu ara okadar yogun gectı kı ne yazı yazabıldım ne sızlere yorum bıraktım.Ayagımın tozuyla kendımden haber vereyım dedım.Guzel ve saglıklı bır yaz gecırmenısı dılıyorum.Benı unutmayın…

Advertisements
This entry was posted in BENIM YAZILARIM. Bookmark the permalink.

11 Responses to >Kıbrıstayımmmmmm

 1. >:))ohh ne iyi olmuş.Bizim yerimizede gez dolaş arkadaşım.en güzeli ailenle birlikte olmak değilmi?kandilin mübarek olsun bu arada .dualarında olmak dileğiyle sevgiler bıraktım.

 2. >hayatım çok teşekkür ederim….anneciğininde ellerinden öpüyorum…desteklerin için çok teşekkürler..öpüyorum sevgilerimle

 3. >hayatım çok teşekkür ederim….anneciğininde ellerinden öpüyorum…desteklerin için çok teşekkürler..öpüyorum sevgilerimle

 4. TAZE NANE says:

  >SIZE KARANFILIN SADAKATINI, SUMBULUN BAGLILIGINI, MENEKSENIN TEVAZUSUNU, LALENIN GURURUNU, LEYLEGIN SAADETINI VERSEK BIZEDE DUA EDERMISINIZ. KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

 5. FERZAN says:

  >Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

 6. birdutmasali says:

  >hayırlı kandiller canım.iyi tatiller. sevgiler.

 7. ELBİSTANLI says:

  >Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir.Regaib Kandiliniz mübarek olsun!

 8. >Özaycım iyi tatiller:). Ailenle beraber geçireceğin harika zamanlar diliyorum sana..Sevgileeeer;).aslı

 9. Tijen says:

  >Özay'cığım, Seni nasıl unuturuz! Zerrin'imi de görürsün umarım. Gerçi oralar çok sıcak, nasıl dayanacaksınız bu havalara? Tadında geçsin her günün. Sevgiyle kucaklıyorum.

 10. Yaren says:

  >Ozay ablacim sana kibrista iyi eglenceli günler diliyorum canim.Keyfini cikar:)Sana kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum canim,öpüldün:)

 11. >Özaaaaaayyy beni de götüüüürrrr…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s